Enllaços

Telèfons d'interès

Guàrdia Urbana de Vic
C/ Era d'en Sellés, 10 - 08500 - Vic
Tel. 93 885 00 00 - Fax. 93 881 47 03 

Mossos d'Esquadra / www.gencat.cat/mossos 
C/ Sot Dels Pradals, s/n - 08500 - Vic 
Tel. 93 881 57 00 

Hospital General de Vic / www.chv.cat 
C/ Francesc Pla "El Vigatà" 1 - 08500 - Vic
Tel. 93 702 77 77

Clínica de Vic / www.chv.cat 
C/ Francesc Pla "El Vigatà" 1 -08500 - Vic
Tel. Clínica 93 881 65 00
Tel. Reserva de Visites 902 48 22 11

Bombers Vic - Osona / www.bombersvic.cat
Carretera de Roda, s/n - 08500 - Vic
Tel. 93 886 25 25

Taxi Radio Vic - Osona 
Plaça de l'Estació, s/n - 08500 - Vic
Tel. 93 885 50 00

Institucions Públiques

Ajuntament de Vic / www.vic.cat 

Consell Comarcal d'Osona / www.ccosona.cat

Diputació de Barcelona / www.diba.cat 

Generalitat de Catalunya / www.gencat.cat

IMAC / www.imac.vic.cat 

ImpeVIC / www.impe.vic.cat

Mercat de Música Viva de Vic / www.mmvv.net 

Universitat de Vic / www.uvic.cat 

Vic Jove / www.vicjove.cat 

Turisme

Vic Turisme / www.victurisme.cat 

Establiments turístics de la ciutat / www.victurisme.cat 

Osona Turisme / www.osonaturisme.cat 

A prop de Barcelona / www.turismepropbarcelona.cat

Associació d'Agroturisme d'Osona / www.agroturismeosona.com

Associació d'Agroturisme del Lluçanès / www.agroturisme.llucanes.net

Associació Rutes del Romànic; Camins del Bisbe i Abat Oliba, GR 151 / www.caminsoliba.cat

Consorci de Promoció Turística Vall de Sau Collsacabra / www.saucollsacabra.cat 

Consorci de Turisme del Lluçanès / http://consorci.llucanes.cat

Consorci de Turisme Paisatges del Ter / www.paisatgesdelter.com

Consorci de Turisme Portes del Montseny / www.portesdelmontseny.com

Turisme de Catalunya / www.turismedecatalunya.com

Entitats

Amics dels Museus d'Osona / www.vicvirtual.net/AmicsMuseusOsona

Centre Vic, Unió de Comerciants / www.centrevic.com

Unió de Comerciants Remei Estadi / www.remeiestadi.com

Unió Excursionista de Vic / www.unioexcursionistavic.org

Vic Bang Jazz Cava / www.jazzcava.com

Museu Episcopal / www.museuepiscopalvic.com

Museu de l'Art de la Pell / Museu de l'Art de la Pell

Centre de BTT, Plana de Vic / www.unioexcursionistavic.com